Kredyty

Zrozum finanse z Citi Handlowy

poleć drukuj

ZrozumFinanse.pl, portal edukacyjny Citi Handlowy. Projekt wystartował w listopadzie 2007 – działa i stale się rozwija – już wkrótce na stronie znajdą się nowe multimedialne rozwiązania oraz ciekawe artykuły.

ZrozumFinanse.pl, portal edukacyjny Citi Handlowy odnotował właśnie rekordową liczbę odwiedzin – już 500 000 użytkowników zawitało na jego strony.
Innowacyjna segmentacja zastosowana na portalu dzieli użytkowników na trzy grupy: „Singiel”, „Para” i „Rodzina”. Największą popularnością wśród dostępnych na stronie rozwiązań stale cieszy się Gra Strategiczna, która jest symulacją zarządzania finansami gracza. Internauta w trakcie 30 tur (każda symbolizuje jeden miesiąc życia) ma za zadanie tak zarządzać osobistymi finansami, aby pod koniec gry dysponować jak największymi zasobami: gotówką, oszczędnościami (lokaty, fundusze inwestycyjne), majątkiem ruchomym (np. samochód) i nieruchomym (mieszkanie), a także odpowiednimi zabezpieczeniami finansowymi (fundusz emerytalny, ubezpieczenie na życie).

Aby ułatwić dostęp do materiałów i poruszanie się po stronie portal zbudowany jest z działów, w których treści zostały pogrupowano tematycznie. Odwiedzający ma do wyboru następujące sekcje: Krok po kroku, Świat finansów, Co zrobić gdy oraz Poznaj skutki, Temat dnia, i Słownik. W bogatej ofercie rozwiązań multimedialnych można znaleźć prezentacje oraz sondę i filmy prezentujące praktyczne aspekty poszczególnych produktów bankowych.


Tagi: