Kredyty

Nowe oferty na kredyty gotówkowe w Polbanku

poleć drukuj

Kredyt dla sumiennych klientów, którzy są za to premiowani.

„Premia za sumienność” to nagroda finansowa obniżająca koszt kredytu dla klientów regularnie spłacających raty. Od 1 stycznia 2010 roku Polbank EFG wprowadził ofertę, w ramach której po każdym roku terminowej spłaty zwraca klientowi część zapłaconych odsetek – równowartość obniżki oprocentowania o 1 punkt procentowy. Maksymalna kwota zwrotu to 500 zł. Oferta Polbanku nagradza sumiennych klientów i premiuje trwałe relacje z bankiem.

Na początku stycznia 2010 roku rozpoczęła się kampania reklamowa promująca nową ofertę kredytów gotówkowych. W reklamach wykorzystywany jest dotychczasowy format komunikacyjny przedstawiający sceny z życia rodziny. Kampania ma zakomunikować, że kredyt gotówkowy w Polbanku nie jest obciążeniem, a premię otrzymaną za sumienną spłatę rat można przeznaczyć na dodatkowe przyjemności. Spoty reklamowe można zobaczyć m.in. na antenie TVP1, TVP2, TVN i Polsatu.

W ofercie kredytów gotówkowych dla klientów indywidualnych Polbanku dostępne są:

Kredyt Bezpieczny – kredyt gotówkowy posiadający możliwość elastycznej regulacji wysokości rat, w tym w razie potrzeby jej obniżenie do bezpiecznego minimum. Umożliwia on wykorzystanie tylko części przyznanego limitu kredytu – odsetki naliczane są tylko od wykorzystanej kwoty. Do kredytu wydawana jest karta debetowa, która umożliwia płatności bezgotówkowe, wypłaty z bankomatów oraz spłatę kredytu we wpłatomatach.

Kredyt na Miarę – tani kredyt gotówkowy o stałych ratach i prostej konstrukcji, gdzie klient wybiera sobie kwotę i czas spłaty kredytu oraz datę płatności raty na miarę swoich potrzeb.

Źródło: Polbank


Tagi: , , , , ,