Kredyty

Ostrowiec Świętokrzyski


 

 Szukasz Kredytu w Ostrowcu Świętokrzyskim bądź Województwie Świętokrzyskim?
 
Dobrze trafiłeś, właśnie znajdujesz się na stronie doradców kredytowych Leonis.
 
Witryna ta powstała w celu ułatwienia Ci dotarcia do Doradcy Kredytowego w Twojej okolicy (Województwo Świętokrzyskie – Ostrowiec Świętokrzyski oraz okolice).
 
Jak to możliwe? Bardzo prosto, otóż wystarczy, że przy pomocy tej strony internetowej złożysz wniosek o Kredyt, a doradca Kredytowy bądź instytucja finansowa najbliższa w Twojej okolicy skontaktuję się z Tobą, aby sfinalizować wniosek.
 
Dlaczego warto skorzystać z tej witryny i tutaj złożyć wniosek o kredyt? Powodów jest sporo.
 

 • Po pierwsze nie musisz już wychodzić z domu, aby spotkać się z pośrednikiem finansowym, przez co oszczędzasz czas (a często również pieniądze)
 • 10 minut – dosłownie tyle zajmie Ci złożenie wniosku na naszej witrynie – resztę zostaw w naszych rękach
 • Nie musisz znać się w zawiłej ofercie instytucji finansowych – nasz doradca z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę na rynku 
 
Często zdarza się, że wniosek o kredyt przez Ciebie złożony został negatywnie rozpatrzony przez Bank – my działamy inaczej – po to jesteśmy, aby poprowadzić Cię przez drogę na której końcu jest pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Według statystyk Banki pozytywnie rozpatrują zaledwie co drugi wniosek o kredyt. Nasza skuteczność sięga często 80%, a nawet 90 % pozytywnie rozpatrzonych wniosków o kredyt / pożyczkę. Warunkiem uzyskania kredytu jest niezaleganie z dotychczasowymi zobowiązaniami finansowymi.
Dlaczego tak się dzieję? To proste – mamy doświadczenie w tym co robimy oraz ułatwiony kontakt z instytucjami finansowymi.
 

Co to znaczy, że płaci nam Bank?
 
Znaczy to tyle, że bez względu na to, czy będziesz starał się o kredyt przez nas, czy bezpośrednio w Banku (czy to w Ostrowcu Świętokrzyskim, czy innym oddziale w Województwie Świętokrzyskim) – będzie Cie on kosztował dokładnie tyle samo. Co więcej, dzięki nam możesz tylko oszczędzić (w naszym interesie jest dobro Klientów – zadowolony Klient wraca dwa razy i jeszcze znajomym powie o nas dobre słowo). Tak możesz oszczędzić, bo pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt i załatwimy wszystkie kwestie formalne za Ciebie – nie musisz już biegać od okienka do okienka i stać w kolejkach…
 
W naszej ofercie znajdują się między innymi:
 

 • kredyty gotówkowe (gotówka nawet w 15 minut)
 • kredyty samochodowe
 • kredyty konsolidacyjne
 • kredyty odnawialne
 • kredyty mieszkaniowe
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty dla firm
 • karty kredytowe

 
 
Jak złożyć wniosek o kredyt?
 

 
 
Mamy nadzieję, że dzięki serwisowi doradców kredytowych Leonis.pl uzyskasz kredyt o który się ubiegasz.