Kredyty

Ciechanów


 

 Szukasz Kredytu w Ciechanowie bądź Województwie Mazowieckim?
 
Dobrze trafiłeś, właśnie znajdujesz się na stronie doradców kredytowych Leonis.
 
Witryna ta powstała w celu ułatwienia Ci dotarcia do Doradcy Kredytowego w Twojej okolicy (Województwo Mazowieckie – Ciechanów oraz okolice).
 
Jak to możliwe? Bardzo prosto, otóż wystarczy, że przy pomocy tej strony internetowej złożysz wniosek o Kredyt, a doradca Kredytowy bądź instytucja finansowa najbliższa w Twojej okolicy skontaktuję się z Tobą, aby sfinalizować wniosek.
 
Dlaczego warto skorzystać z tej witryny i tutaj złożyć wniosek o kredyt? Powodów jest sporo.
 

 • Po pierwsze nie musisz już wychodzić z domu, aby spotkać się z pośrednikiem finansowym, przez co oszczędzasz czas (a często również pieniądze)
 • 10 minut – dosłownie tyle zajmie Ci złożenie wniosku na naszej witrynie – resztę zostaw w naszych rękach
 • Nie musisz znać się w zawiłej ofercie instytucji finansowych – nasz doradca z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę na rynku
 • Zachęcamy do przejrzenia naszych poradników i narzędzi. Przede wszystkim polecamy abyś przeczytał nasz Poradnik Kredytowy. Możesz również zobaczyć nasz Kalkulator Kredytowy , który pokażę Ci dokładnie jak będzie przebiegać spłata Twojego Kredytu.
 • Warto również odwiedzić dział "Promocje Leonis" – może Tobie uda się załapać na jedną z promocji organizowanych przez Instytucje Finansowe, bądź nasz serwis.
 
 
Często zdarza się, że wniosek o kredyt przez Ciebie złożony został negatywnie rozpatrzony przez Bank – my działamy inaczej – po to jesteśmy, aby poprowadzić Cię przez drogę na której końcu jest pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Według statystyk Banki pozytywnie rozpatrują zaledwie co drugi wniosek o kredyt. Nasza skuteczność sięga często 80%, a nawet 90 % pozytywnie rozpatrzonych wniosków o kredyt / pożyczkę.
 
Dlaczego tak się dzieję? To proste – mamy doświadczenie w tym co robimy oraz ułatwiony kontakt z instytucjami finansowymi.
 
Na czym zarabiamy?
 
Ważną rzeczą jest fakt, że to nie Ty nam płacisz – płaci nam Bank, za ilość pozytywnie rozpatrzonych wniosków, które przygotujemy. Tak więc za to, że pomożemy Ci uzyskać kredyt nie zapłacisz nam nawet złotówki!
 
Co to znaczy, że płaci nam Bank?
 
Znaczy to tyle, że bez względu na to, czy będziesz starał się o kredyt przez nas, czy bezpośrednio w Banku (czy to w Ciechanowie, czy innym oddziale w Województwie Mazowieckim) – będzie Cie on kosztował dokładnie tyle samo. Co więcej, dzięki nam możesz tylko oszczędzić (w naszym interesie jest dobro Klientów – zadowolony Klient wraca dwa razy i jeszcze znajomym powie o nas dobre słowo). Tak możesz oszczędzić, bo pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt i załatwimy wszystkie kwestie formalne za Ciebie – nie musisz już biegać od okienka do okienka i stać w kolejkach…
 
W naszej ofercie znajdują się między innymi:
 

 • kredyty gotówkowe (gotówka nawet w 15 minut)
 • kredyty samochodowe
 • kredyty konsolidacyjne
 • kredyty odnawialne
 • kredyty mieszkaniowe
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty dla firm
 • karty kredytowe

 
 
Jak złożyć wniosek o kredyt?
 
Możliwości są dwie. Jeżeli nie masz ochoty na przeglądanie wszystkich ofert Banków po prostu złóż wniosek z kwotą Kredytu jaką chcesz uzyskać, a odpowiednia osoba przydzielona do tego wniosku przygotuje specjalnie dla Ciebie ofertę. Po zapoznaniu się z ofertą sam zdecydujesz, czy zdecydujesz się na dany kredyt. Bez zobowiązań! Decyzja do końca należy do Ciebie.
 

 
 
Jeżeli natomiast masz trochę więcej czasu to serdecznie zachęcamy do zapoznania się dokładnie ze szczegółami naszej oferty. Dzięki współpracy z czołowymi instytucjami finansowymi w Polsce, jesteśmy w stanie zaproponować Tobie warunki najlepsze na rynku.
 
Wybierz Kredyt, którym jesteś zainteresowany:
 

 
Mamy nadzieję, że dzięki serwisowi doradców kredytowych Leonis.pl uzyskasz kredyt o który się ubiegasz.