Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyt dla rolników | Pod zastaw gruntów - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyt dla właścicieli gruntów


Pożyczka przeznaczona jest dla właścicieli nieruchomości (gruntów ornych, budowlanych, leśnych), którzy potrzebują środków pieniężnych, a nie mają możliwości uzyskania kredytu z Banku, z powodu np. obecności na czarnej liście BIK, lub braku zdolności kredytowej.

 

Umowa pożyczki ma zabezpieczenie przed notariuszem i zabezpiecza obie strony w należyty sposób.

 

W celu zabezpieczenia zwrotu pożyczki Pożyczkobiorca przenosi na rzecz Pożyczkodawcy w obecności notariusza własność nieruchomości, natomiast nasza firma zobowiązuje się do powrotnego przeniesienia praw własności na rzecz Pożyczkobiorcy w momencie całkowitej spłaty pożyczki wraz z obowiązującymi odsetkami i opłatami uwzględnionymi w umowie.

Wymagane dokumenty:

  • akt notarialny
  • księga wieczysta
  • wypis i wyrys z rejestru gruntu (dotyczy: gruntu ornego) – zawiera informację czy w granicach działki są grunty rolne lub leśne
  • wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – dokument zawierający krótką informację o statusie działki (budowlana, rolna, leśna) oraz przeznaczeniu terenu.

okres pożyczki:

ustalany indywidualnie

przeznaczenie pożyczki:

ustalany indywidualnie

kwota pożyczki:

do 60% aktualnej wartości rynkowej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty pożyczki.

forma spłaty pożyczki:

comiesięczne odsetki.

kontakt:

rolnicy@leonis.pl

 

 

KontaktZainteresowanych zapraszamy do kontaktu indywidualnego. Adres e-mail: rolnicy@leonis.pl