Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Fortis Bank | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Fortis Bank


Fortis Bank Polska w Polsce działa od 1998r. czyli od momentu podpisania umowy o współpracę z Polsko-Amerykańskim Bankiem SA. Bank należał do belgijskiej grupy finansowej Fortis, która w 1999r. stała się akcjonariuszem banku. Wówczas została zmieniona nazwa banku na Fortis Bank.

Fortis jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie, ale w związku z kryzysem finansowym Grupa w 2009r. zdecydowała się na przeprowadzenie fuzji z BNP Paribas. Nazwa banku została wówczas zmieniona na BNP Paribas Fortis.

W maju 2011 r. została zmieniona nazwa banku na BNP Paribas Bank Polska.

Fortis Bank świadczy usługi bankowo – finansowe zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom. W ramach oferty bank proponuje zarówno produkty kredytowe jak i szeroki wachlarz produktów inwestycjno-oszczędnościowych.