Kredyty

Nowy Wiceprezes Zarządu Deutsche Banku PBC

poleć drukuj

Rada Nadzorcza Deutsche Bank PBC S.A. podjęła decyzję o powołaniu z dniem
1 sierpnia br. Andrzeja Krzemińskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku. Równocześnie będzie on pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Obszarem Klienta Biznesowego.

Guido Heuveldop, Przewodniczący Rady Nadzorczej Deutsche Bank PBC, uzasadniając podjętą decyzję powiedział: „Jesteśmy przekonani, że wiedza, dogłębna znajomość rynku finansowego oraz niezwykle przekrojowe doświadczenie Andrzeja Krzemińskiego przyczynią się do znacznego wzmocnienia kompetencji w zakresie zarządzania sprzedażą Deutsche Bank PBC i w znaczący sposób wesprą dalszy rozwój Private &  Clients w Polsce”.

Andrzej Krzemiński posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze finansowym. Karierę zawodową rozpoczął w 1990 r. w Banku Inicjatyw Gospodarczych. W kolejnych latach pracował na stanowiskach menadżerskich w Banku Millennium, TFI Banku Handlowego, Handlobanku oraz jako dyrektor zarządzający w Citibanku. W 2002 r. awansował na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Lukas Bank. Od 2005 roku związany był z Europejskim Funduszem Leasingowym, początkowo na stanowisku Wiceprezesa, a od maja 2006 r. – Prezesa Zarządu EFL.

Źródło: Deutsche Bank PBC


Tagi: , ,