Kredyty

Alior Bank bezpłatnie rozlicza formularze PIT

poleć drukuj

Tylko do 23 kwietnia można bezpłatnie rozliczyć formularz PIT w dowolnej placówce Alior Banku na terenie całej Polski. Akcja skierowana jest do wszystkich, w tym także do osób, które nie są klientami banku. Skorzystanie z oferty nie wiąże się z koniecznością nabywania produktów Alior Banku.

Alior Banku już drugi raz we współpracy z renomowanym biurem rachunkowym umożliwia bezpłatne rozliczenie formularzy PIT. Z usługi mogą korzystać wszyscy, również osoby nie będące klientami banku. Deklaracje podatkowe za rok 2011 można rozliczyć za pośrednictwem 500 oddziałów i placówek partnerskich Alior Banku.

 

Bezpłatne rozliczanie PIT-ów z Alior Bankiem odbywa się w trzech krokach:

1. Do 23 kwietnia br. należy przyjść do dowolnego oddziału lub placówki partnerskiej Alior Banku z kompletem dokumentów oraz dowodem tożsamości. Bank podpisuje z podatnikiem umowę ramową, przy czym nie wiąże się to z koniecznością skorzystania z produktów Alior Banku.

2. Bankier przesyła zeskanowane dokumenty do biura rachunkowego, które w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych dokonuje rozliczenia podatku dochodowego za rok 2011.

3. Biuro rachunkowe przesyła na wskazany adres e-mail podatnika pełną dokumentację. Ze względów bezpieczeństwa dokumenty są zaszyfrowane, a hasło do pliku jest przesyłane za pomocą wiadomości SMS.

źródło: Alior Bank


Tagi: , , , , ,