Kredyty

Euromoney Magazine nagradza usługi bankowości prywatnej BRE Banku

poleć drukuj

Bankowość prywatna BRE Banku została po raz 5 nagrodzona tytułem „Best Private Banking in Poland” przez brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine. BRE Private Banking & Wealth Management otrzymał nagrodę także w 2007, 2009, 2010 i 2011 roku.

Magazyn Euromoney co roku tworzy światowy ranking instytucji finansowych oferujących specjalistyczne usługi bankowości  dla osób zamożnych. Instytucje podlegające ocenie wypełniają ankietę, dotyczącą oferty oraz wyników finansowych. Następnie eksperci Euromoney wybierają najlepsze banki w każdym kraju, biorąc pod uwagę między innymi zakres świadczonych usług, relacje z klientami, ofertę produktową, przeciętny wzrost zdeponowanych przez klientów środków, zmiany w liczbie obsługiwanych klientów, a także wysokość aktywów pod zarządzaniem i zysk.

– Już po raz piąty bankowość prywatna BRE została uznana przez Euromoney za najlepszą w Polsce. Z roku na rok rozwijamy zakres naszych usług, między innymi w kierunku doradztwa inwestycyjnego oraz specjalistycznych rozwiązań finansowych – mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management – Oferujemy naszym klientom ciekawe możliwości, takie jak optymalizacja podatkowa, transfer międzypokoleniowy majątku, doradztwo biznesowe czy inwestycje alternatywne. To jest dostrzegane i doceniane na rynku – dodaje.

BRE Bank, jako jeden z pierwszych w Polsce, zaoferował klientom usługi bankowości prywatnej. Od początku tworzy rozwiązania finansowe dla wymagających i zamożnych klientów. Jako pierwszy w Polsce wprowadził kompleksowe zarządzanie majątkiem obejmujące zarówno aktywa finansowe jak i pozafinansowe, takie jak nieruchomości czy art banking. W ofercie BRE dla najbogatszych znajduje się szereg nowych rozwiązań tworzonych w oparciu o zachodnie standardy, takich jak doradztwo inwestycyjne, podatkowe oraz biznesowe.

BRE Private Banking & Wealth Management to usługi oferowane najzamożniejszym klientom, którzy oczekują rozwiązań finansowych szytych na miarę, uwzględniających  indywidualne potrzeby. Ich celem jest nie tylko pomnożenie majątku, ale też szeroki wachlarz rozwiązań kredytowych czy też zabezpieczenie i przekazanie majątku kolejnym pokoleniom. Każdy klient BRE Private Banking & Wealth Management ma dedykowanego doradcę, który czuwa nad portfelem inwestycji, modyfikując, w porozumieniu z klientem, jego skład w zależności od zmian zachodzących na rynku.

Obecnie Private Banking BRE obsługuje ponad 4,2 tys. klientów. Jest jednym z pionierów bankowości prywatnej w Polsce. Obsługę w tej formule oferuje od 1995 roku. Od 2011 roku klienci bankowości prywatnej BRE, poza kompleksowym zarządzaniem majątkiem, mają także dostęp do zaawansowanego systemu bankowości internetowej MultiBanku.

źródło: BRE Bank


Tagi: , , , ,