Kredyty

Getin Noble Bank najbardziej uniwersalnym bankiem według Comperia.pl

poleć drukuj
Getin Noble Bank zwyciężył w rankingu najbardziej uniwersalnych banków w I połowie 2013 r., opracowanym przez ekspertów Comperia.pl. Bank został wyróżniony za kompleksową ofertę produktową oraz atrakcyjne warunki świadczonych usług.

Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl poszukiwali najbardziej uniwersalnego banku, który oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Getin Noble Bank uzyskał najlepszą ocenę na rynku, zajmując pierwsze miejsce w rankingu. Eksperci Comperii.pl docenili wysoką pozycję banku w segmencie kart kredytowych, kredytów samochodowych oraz pożyczek gotówkowych. To kolejne wyróżnienie dla Getin Noble Banku, który zwyciężył także w ostatniej edycji zestawienia.

Ranking najbardziej uniwersalnych banków jest tworzony na podstawie aktualizowanych co miesiąc danych dotyczących oferty poszczególnych banków. Zebrane informacje są następnie oceniane przez ekspertów Comperia.pl pod kątem m.in. wysokości oprocentowania i prowizji kredytowej, długości okresu bezodsetkowego na karcie czy rentowności lokaty.

Źródło: Getin Noble Bank


Tagi: , ,