Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Sygma Bank otworzył placówkę w Katowicach | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Sygma Bank otworzył placówkę w Katowicach

poleć drukuj

Sygma Bank, znany do tej pory głównie z finansowania zakupów w wielkich sieciach handlowych otworzył swoją kolejną placówkę, tym razem w Katowicach. Bank zapowiadał już wcześniej obecność w kilku miastach Polski, zgodnie ze strategią zakładającą rozwój wszystkich kanałów sprzedaży produktów kredytowych.

6 maja w Toruniu Sygma Bank otworzył swoją pierwszą samodzielną placówkę. W ciągu kilku tygodni kolejne placówki pojawiły się w Kielcach i Wrocławiu, zaś bank zapowiedział dalszy rozwój swojej sieci placówek. 10 czerwca otwarta została pierwsza placówka w województwie śląskim, a na jej lokalizację wybrano ul. 3 Maja w Katowicach.

Katowicka placówka Sygma Banku wzmacnia sieć dystrybucji produktów finansowych oraz pozwoli klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami. Klienci odwiedzający placówkę mogą skorzystać z oferty kredytowej banku, wykupić ubezpieczenie, wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku. Placówka w Katowicach znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. 3 Maja 8.

Z myślą o klientach szukających bezpośredniego kontaktu z bankiem w swojej najbliższej okolicy Sygma Bank przygotował osobną sekcję na ich temat na swojej stronie internetowej: https://www.sygmabank.pl/placowki.

Sygma Bank planuje otwarcie następnej placówki na Górnym Śląsku, według planów ma ono nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Oprócz samodzielnych placówek bankowych Sygma Bank uruchomił również dwa stanowiska w galeriach handlowych – w Płocku oraz Tarnowie. Nie jest wykluczone, że w nadchodzących miesiącach sieć placówek Sygma Banku powiększy się o nowe lokalizacje.

Źródło: Sygma Bank


Tagi: ,