Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowa usługa płatności gotówkowych w placówkach pocztowych dla klientów ING Banku Śląskiego | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowa usługa płatności gotówkowych w placówkach pocztowych dla klientów ING Banku Śląskiego

poleć drukuj

Klienci korporacyjni ING Banku Śląskiego mogą od stycznia br. dokonywać wpłat gotówki w ponad 8 tys. placówkach pocztowych na terenie całego kraju. Nowa usługa jest wynikiem umowy zawartej przez bank z Pocztą Polską S.A.

Klienci mogą teraz wpłacać gotówkę w złotych, bez ograniczeń kwotowych, we wszystkich urzędach pocztowych, filiach urzędów pocztowych, agencjach pocztowych oraz za pośrednictwem listonoszy na terenie całego kraju. Poczta Polska przyjmuje wpłaty i przekazuje je na wskazany rachunek odbiorcy w ING Banku Śląskim. Klient może monitorować i kontrolować przepływy gotówki oraz saldo na swoim rachunku bankowym za pomocą systemów bankowości internetowej ING BusinessOnLine i ING OnLine, a także ING BusinessMobile.

Klient dokonujący wpłaty na rachunek bankowy przekazuje formularz wpłaty zawierający następujące informacje:

  • nazwa odbiorcy wpłaty,
  • numer rachunku bankowego odbiorcy wpłaty prowadzony w ING Banku Śląskim,
  • kwota zapisana cyframi i słownie,
  • nazwa i adres wpłacającego,
  • tytuł wpłaty (opis transakcji).

Dzięki nowej usłudze klienci korporacyjni ING Banku Śląskiego mogą wpłacać gotówkę na rachunki prowadzone w ING w tych regionach kraju, w których nie funkcjonują placówki banku.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , , ,