Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowa Lokata z Bonusem w Kredyt Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowa Lokata z Bonusem w Kredyt Banku

poleć drukuj

Od 1 października 2012 r. Kredyt Bank proponuje klientom nową Lokatę z Bonusem. Dla klientów, którzy zdecydują się przelewać wynagrodzenie do banku, oprocentowanie lokaty wynosi 6% skali roku.

Klienci mogą wybrać Lokatę z Bonusem na 6, 9 lub 12 miesięcy. Standardowe oprocentowanie lokaty wynosi 5%. Klientom posiadającym konto osobiste w Kredyt Banku lub zdecydowanym na jego założenie bank podwyższa oprocentowanie do 6% w skali roku, pod warunkiem przelewania wynagrodzenia na ROR w kwocie minimum 1 000 zł przez co najmniej 4 miesiące trwania lokaty.

Bank nie ogranicza maksymalnej wysokości zdeponowanej kwoty, a minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 zł. Oprocentowanie lokaty jest stałe. Kapitalizacja odsetek następuje po okresie umownym. Lokata z Bonusem to oferta skierowana do klientów, którzy szukają bezpiecznego sposobu zainwestowania wolnych środków z możliwym do przewidzenia zyskiem.

Parametry Lokaty z Bonusem:

  • Oferta ważna od: 1.10.2012
  • Czas lokaty: 6, 9 lub 12 miesięcy
  • Oprocentowanie: stałe
  • Minimalna kwota wpłaty: 1000 zł
  • Wysokość oprocentowania: 5% + 1%

 

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , ,