Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowa 5 miesięczna lokata w ofercie Banku Pocztowego | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowa 5 miesięczna lokata w ofercie Banku Pocztowego

poleć drukuj

W poniedziałek, 3 września br. Bank Pocztowy wprowadził do oferty 5 miesięczną lokatę z oprocentowaniem na poziomie 5,55% w skali roku.

Nowa lokata jest rozszerzeniem dotychczasowej oferty depozytowej Banku. Minimalna kwota wystarczająca do jej założenia wynosi jedynie 500 zł. Lokatę może założyć w Placówkach Banku Pocztowego, Placówkach Poczty Polskiej, za pośrednictwem bankowości internetowej Pocztowy24 lub dzięki Call Center.

Klient, który ulokuje na lokacie 10 000 zł może liczyć na zysk wynoszący 186 zł w okresie trwania lokaty. Bank Pocztowy oferuje Klientom lokaty terminowe o długości od 3 miesięcy do 24 miesięcy, a także lokaty internetowe o długości od 10 dni do 24 miesięcy.

Bank Pocztowy oferuje również Pocztowe Konto Oszczędnościowe. Zgromadzone na nim środki mogą być objęte oprocentowaniem wynoszącym do 5,50%. Konto jest prowadzone bezpłatnie, Klient może miesięcznie skorzystać z jednego bezpłatnego przelewu.

źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , , ,