Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Getin Bank wyróżniony w rankingu bankowych IKE | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Getin Bank wyróżniony w rankingu bankowych IKE

poleć drukuj

W najnowszym rankingu bankowych IKE, przygotowanym przez Bankier.pl, produkt Getin Banku zajął 2. miejsce i został bardzo pozytywnie oceniony przez analityków.

 

Wyróżniki IKE Getin Banku to bardzo atrakcyjne oprocentowanie, gwarancja jego niezmienności przez pierwsze 5 lat oraz możliwość jego podwyższenia do 7,29 proc. nawet na okres 10 lat.

Getin Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie Indywidualnego Konta Emerytalnego, a oferowane oprocentowanie – 5,27 proc. w skali roku, należy do najatrakcyjniejszych na rynku. Dodatkowo, Bank gwarantuje jego niezmienność przez pierwsze 5 lat. Po tym czasie oprocentowanie będzie liczone na poziomie średniej WIBOR 3M.

Dodatkowy atut IKE w Getin Banku to możliwość podwyższenia oprocentowania do 7,29 proc. oraz zwiększenia gwarancji jego niezmienności aż do 10 lat. Aby skorzystać z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji, wystarczy założyć w Getin Banku konto bankowe oraz zdecydować się na program systematycznego oszczędzania.

Źródło: GETIN Bank


Tagi: , , ,