Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Lokata Zwycięska poszerza ofertę depozytową Banku BGŻ | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Lokata Zwycięska poszerza ofertę depozytową Banku BGŻ

poleć drukuj

Od 1 sierpnia  w ofercie Banku BGŻ dostępna jest Lokata Zwycięska. Lokata przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, którzy zdeponują w Banku BGŻ nowe środki.

Nasza propozycja daje szansę na wysoki zysk w ciągu 5 miesięcy. Klienci deponujący na lokacie środki w wysokości 100 tys. zł mogą liczyć na odsetki w wysokości aż  6 proc. w skali roku, natomiast oprocentowanie lokat poniżej 100 tys. zł wynosi 5,6 proc. w skali roku powiedziała Iwona Markiewicz-Zaleta, zastępca dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Do założenia Lokaty Zwycięskiej wystarczy posiadać bezpłatne konto oszczędnościowe Eskalacja, oprocentowane do 4,1 proc. w skali roku. Po 5 miesiącach trwania depozytu, kwota kapitału oraz wartość wypracowanych zysków zostaną wypłacone na ten atrakcyjnie oprocentowany rachunek.

Minimalna wymagana kwota by skorzystać z Lokaty Zwycięskiej to 1000 zł.  Oferta dostępna jest we wszystkich placówkach Banku BGŻ.

Źródło: Bank BGŻ


Tagi: , , ,