Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Lokata 3 miesięczna z promocyjnym oprocentowaniem w Meritum Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Lokata 3 miesięczna z promocyjnym oprocentowaniem w Meritum Banku

poleć drukuj

Meritum Bank wprowadził do oferty promocyjną lokatę 3-miesięczną, której oprocentowanie wynosi aż 6,6 proc. Produkt dostępny będzie jedynie do 6 lipca br.

 

Propozycja Meritum Banku na początek wakacji to 3-miesięczna lokata o stałym oprocentowaniu w wysokości 6,6 proc. w skali roku. Z tak atrakcyjnego oprocentowania będą mogły skorzystać osoby, które od 2 do 6 lipca br. włącznie złożą wniosek o założenie depozytu. Oferta dostępna jest zarówno dla obecnych klientów Meritum Banku jak i osób niekorzystających dotychczas z jego usług.

Lokatę można założyć przez stronę banku (bez konieczności zakładania konta), system bankowości elektronicznej, a także w placówkach Meritum Banku.

Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty to 1 tys. zł w przypadku lokat zakładanych przez system bankowości elektronicznej oraz 3 tys. zł dla pozostałych kanałów dystrybucji.

Kapitalizacja odsetek nastąpi na koniec okresu trwania lokaty.

Źródło: Meritum Bank


Tagi: , , ,