Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
ING Bank Śląski zwycięzcą konkursu Gazety Bankowej | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

ING Bank Śląski zwycięzcą konkursu Gazety Bankowej

poleć drukuj

ING Bank Śląski został zwycięzcą w konkursie Gazety Bankowej „Najlepszy Bank 2012”, w kategorii „Banki Duże”. Bank otrzymał również wyróżnienie za najlepszą strukturę portfela.

„Najlepszy Bank” to konkurs Gazety Bankowej, który wyróżnia banki w trzech kategoriach: „Banki Duże”, „Banki Małe i Średnie” oraz „Banki Spółdzielcze”. W każdej z tych kategorii oprócz nagrody głównej przyznano wyróżnienia za: najwyższą dynamikę, najlepszą strukturę portfela a także za najlepszą efektywność.

Gazeta Bankowa wyłoniła laureatów w konkursie już po raz dwudziesty. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 20 czerwca br., w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Na tegoroczną ankietę odpowiedziało 29 banków komercyjnych oraz 92 banki spółdzielcze.

Źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,