Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Zakup metali szlachetnych możliwy w systemie online | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Zakup metali szlachetnych możliwy w systemie online

poleć drukuj

Deutsche Bank PBC, we współpracy z Mennicą Wrocławską, wprowadza do oferty inwestycyjnej możliwość zakupu metali szlachetnych – srebra i złota, w ramach platformy internetowej www.dbmennica.pl.

db Mennica On-Line to dedykowany serwis internetowy, umożliwiający bezpośredni zakup metali szlachetnych po atrakcyjnych rynkowo cenach. W obecnej ofercie dostępne są złote sztabki w gramaturach od 1g do 1kg, a także srebrne sztabki o wadze 1 kg oraz jedna z najbardziej popularnych, złotych monet bulionowych – Krugerrand (RPA) o wadze jednej uncji. Oferta zakupu metali szlachetnych będzie sukcesywnie rozwijana o kolejne monety i sztabki, a także o diamenty inwestycyjne.

Zamówienia realizowane są za pomocą intuicyjnego systemu online dostępnego na dedykowanej stronie internetowej www.dbmennica.pl. Dostawa zakupionego kruszcu realizowana jest ubezpieczoną przesyłką kurierską, a w przypadku większych zamówień przewozem konwojowym.

Platforma wyposażona jest w mechanizm aktualizujący ceny co 15 minut, wykresy obrazujące bieżące kursy złota i srebra, a także praktyczny poradnik, w którym znaleźć można podstawowe informacje dotyczące inwestowania w kruszce.

Wprowadzenie do naszej oferty możliwości bezpośredniego zakupu metali szlachetnych podyktowane jest stale rosnącym popytem na surowce naturalne, szczególnie złoto i srebro – mówi Monika Szlosek z Deutsche Bank PBC, Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej.

Dostawcą rozwiązania oraz produktów oferowanych na platformie www.dbmennica.pl jest Mennica Wrocławska, będąca jednym z liderów na rynku dystrybucji złota i srebra inwestycyjnego oraz diamentów w Polsce.

Źródło: Deutsche Bank PBC


Tagi: , , ,