Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Informacje gospodarcze wysyłane SMS-em w BRE Bank | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Informacje gospodarcze wysyłane SMS-em w BRE Bank

poleć drukuj

BRE Bank wprowadził bezpłatne komunikaty makroekonomiczne rozsyłane w formie wiadomości SMS. Usługa dostępna jest dla klientów korporacyjnych banku.

W ramach danych udostępnianych za pomocą usługi znajdują się informacje mające wpływ na kształtowanie się kursów walut czy stóp procentowych, wraz z krótkimi komentarzami i opiniami analityków BRE Banku.

– Chcemy dostarczać naszym klientom aktualne i najważniejsze informacje gospodarcze w prosty i  bezpośredni sposób – mówi Adam Pers, dyrektor departamentu sprzedaży rynków finansowych. – Zainteresowanie wśród klientów wskazuje, że tak podane dane mogą być przydatne w prowadzeniu biznesu – dodaje.

Konkretna i szybka informacja o zmianie kursów walut, wartościach wskaźników makroekonomicznych czy o ważnych wydarzeniach na rynku to przydatne narzędzie. Dzięki swojej krótkiej formie zapada w pamięć – Piotr Zawadka, dyrektor ds. zarządzania gotówką w Animex sp. z o.o.

Usługę SMS można aktywować poprzez doradcę lub za pomocą maila. Klienci mają możliwość swobodnego zarządzania listą numerów telefonów komórkowych, na które chcą otrzymywać analizy.

Źródło: BRE Bank


Tagi: , , , ,