Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowa platforma internetowa Kredyt Banku do zdalnego otwierania lokat | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowa platforma internetowa Kredyt Banku do zdalnego otwierania lokat

poleć drukuj

Kredyt Bank wdrożył platformę internetową www.kb-direct.pl do zdalnego otwierania lokat. Lokaty może otworzyć każdy, włącznie z osobami niebędącymi klientami Kredyt Banku. Obecnie na platformie oferowana jest Lokata 6,5% w skali roku na nowe środki, której kampania TV rozpoczęła się 1 kwietnia 2012 r.

www.kb-direct.pl umożliwia zakładanie lokat bez wizyty w oddziale. Obecnie Kredyt Bank oferuje półroczną „eLokatę z premią” na 6,5% dla nowych środków. Docelowo na platformie dostępne będą kolejne produkty depozytowe.

– kb-direct.pl to nowa platforma internetowa dla osób, które nie są obecnie klientami Kredyt Banku i chcą oszczędzać bez konieczności nawet jednej wizyty w oddziale. Otwieramy się tym samym w Internecie na nowych klientów. Pierwszym produktem, który jest udostępniany na platformie, jest jedna z najwyżej oprocentowanych na rynku 6-miesiecznych lokat – Lokata z premią na 6,5% w skali roku. Ofertę wspiera kampanię telewizyjna, która ruszyła 1 kwietnia. Liczymy na wielu nowych klientów, którzy chcą czerpać konkretne zyski ze swoich oszczędności – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu w Kredyt Banku.

Aby otworzyć lokatę przez internet, wystarczy złożyć internetowy wniosek i w ciągu 14 dni przelać środki na wskazany rachunek. W trakcie wypełniania wniosku nie trzeba deklarować wielkości inwestowanej kwoty. Lokata zostanie założona po wpływie środków do banku. Cała dokumentacja rachunku lokaty oraz potwierdzenia przekazywane są elektronicznie.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , , ,