Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Bank BPH wprowadził funkcję umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Bank BPH wprowadził funkcję umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych

poleć drukuj

Bank BPH wprowadził funkcjonalność MasterCard PayPass™, która umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych kartami Maestro i MasterCard dostępnymi w ofercie dla Klientów indywidualnych.

Karty MasterCard dostępne teraz w ofercie Banku BPH w technologii zbliżeniowej to:

  • Maestro Sezam Max dla Kapitalnego Konta z funkcjonalnością PayPass,
  • MasterCard Debit Gold PayPass dla Maksymalnego Konta,
  • Maestro Sezam PayPass wydawane do kont Sezam Start oraz Sezam<26,
  • klasyczne karty kredytowe: MasterCard Zakupowa, MasterCard Złotówka, MasterCard Autokarta,
  • złote karty kredytowe MasterCard Gold Bonus, MasterCard Gold Komfort i MC Gold Autoplus.

 

Rozwiązanie PayPass sprawdza się w sytuacjach, gdy ważna jest szybkość dokonywania transakcji, a kartą z funkcjonalnością PayPass można zapłacić zbliżeniowo zarówno za zakupy o wartości poniżej 50 zł – zakup gazety, kawy czy biletu do kina, jak również za zakupy o wyższej wartości – powyżej kwoty 50 zł wystarczy tylko podać PIN. Kartą z funkcjonalnością PayPass można płacić we wszystkich punktach handlowo–usługowych, które akceptują płatności zbliżeniowe.

Aby dokonać transakcji, wystarczy zbliżyć kartę do czytnika zbliżeniowego na odległość maksymalnie 4 cm. Klient ma kontrolę nad dokonywaną przez siebie płatnością – nie wypuszcza karty z rąk, nie ma ryzyka dokonania przypadkowej czy podwójnej płatności.
Rozwiązanie MasterCard PayPass jest już dostępne dla nowych Klientów Banku BPH otwierających konto z kartą lub wnioskujących o kartę kredytową od dnia 2 kwietnia br.

Źródło: Bank BPH


Tagi: , , , , ,