Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyt Bank po raz trzeci przyłącza się do akcji "Godzina dla Ziemi" | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyt Bank po raz trzeci przyłącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”

poleć drukuj

Kredyt Bank już po raz trzeci przyłącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”, największej na świecie akcji na rzecz ograniczenia zmian klimatu. W sobotę, 31 marca na godzinę zgasną światła w dwóch budynkach centrali Kredyt Banku w Warszawie.

31 marca br. między godz. 20:30 a 21:30 zostaną wygaszone światła centrali Kredyt Banku przy ul. Giełdowej 7/9 oraz przy ul. Kasprzaka 2/8.

Promujemy wśród pracowników postawy i zachowania przyjazne dla środowiska, zachęcamy do podejmowania małych proekologicznych czynności. Wierzymy, że każdy z nas nawet drobnymi gestami przyczynia się do poprawy jakości życia na świecie. Nawet najprostsze działania mogą pomóc chronić środowisko, ale też zwracają uwagę na inny, równie istotny aspekt – oszczędności w domu, biurze, naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego dziś po raz kolejny zachęcamy naszych pracowników do przyłączenia się do tej globalnej akcji i zgaszenia świateł również w swoim domu – powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations w Kredyt Banku.

Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja na rzecz ograniczenia zmian klimatu, zainicjowana przez ekologiczna organizację WWF. Już po raz piąty osoby indywidualne i władze miast na jedną godzinę zgaszą miliony świateł w symbolicznym apelu o działanie na rzecz Ziemi.

Źródło: Kredyt Bank


Tagi: , , , , ,