Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Ubezpieczenie turystyczne dla klientów otwierających konto w Credit Agricole Bank Polska | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Ubezpieczenie turystyczne dla klientów otwierających konto w Credit Agricole Bank Polska

poleć drukuj

Credit Agricole Bank Polska zaproponował nowym klientom otwierającym konto, bezpłatne ubezpieczenie turystyczne. To jedyna taka propozycja na rynku.

Credit Agricole Bank Polska wystartował 17 lutego z promocyjną ofertą kont dla klientów indywidualnych. Bank dodaje do każdego nowo otwartego konta – jako bonus – pakiet ubezpieczenia Pewna Podróż, obejmujący ochronę podczas podróży krajowych i zagranicznych, a także amatorskiego uprawiania sportów, koszty leczenia, transportu i hospitalizacji, NNW, OC, ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz pomoc w trakcie podróży. Wartość rynkowa pakietu to ok. 200 zł.

Promocja skierowana jest do osób, które do 13 maja otworzą dowolne konto dla osób fizycznych wraz deklaracją zapewnienia na koncie stałych comiesięcznych wpływów z tytułu wynagrodzenia lub innych uzyskiwanych dochodów w wysokości nie mniejszej niż 500 zł przez kolejne 12 miesięcy oraz złożą wniosek o wydanie karty debetowej do rachunku. Właściciele kont będą mogli odebrać Certyfikat upoważniający do korzystania z ubezpieczenia podróżnego przez okres 6 miesięcy. Pewna Podróż to produkt, który został przygotowany specjalnie dla Credit Agricole Bank Polska przez TU Europa SA.

Jak podkreśla Magdalena Lewandowska, segment manager w departamencie zarządzania klientami Credit Agricole Bank Polska: – Mamy nadzieję, że klientom spodoba się nasza promocyjna oferta. Po raz pierwszy bowiem założenie konta umożliwia bezpłatne otrzymanie ubezpieczenia podróżnego o tak szerokim zakresie. Obojętnie, czy klient Credit Agricole wybierze się w podróż na drugi koniec świata, czy też pojedzie z wizytą do rodziny mieszkającej w miejscowości oddalonej zaledwie o kilkadziesiąt kilometrów, przez pół roku będzie objęty pełną ochroną, nawet, gdy w czasie wyjazdu będzie uprawiał sport.

Źródło: Credit Agricole


Tagi: , , ,