Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Klienci mBanku mogą skorzystać z 15% zwrotu za bilety komunikacji miejskiej

poleć drukuj

mBank przygotował ofertę dla łodzian regularnie korzystających z usług Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Wszyscy, którzy za bilet miesięczny lub czasowy zapłacą za pośrednictwem mBanku, otrzymają zwrot 15 proc. poniesionych wydatków.

Według danych firmy BM Reflex, tylko w ciągu ostatniego roku ceny paliw w Polsce wzrosły o ok. 20 proc. Wysokie ceny utrzymują się również w Łodzi, gdzie średnia cena za litr benzyny wzrosła z poziomu 4,36 zł w 2010 r. do 5,59 zł obecnie.
Ceny paliwa sprawiają, że nawet co piąty Polak rozważa rezygnację z używania auta i zamierza częściej korzystać z komunikacji miejskiej (Raport Interia.pl i Home Broker).

Dla wszystkich łodzian, którzy już korzystają lub zamierzają rozpocząć korzystanie z transportu zbiorowego, mBank przygotował promocję, która pozwoli im zaoszczędzić nawet 200 zł rocznie przy zakupie biletów miesięcznych czy czasowych. W ramach promocji, bank oferuje zwrot 15 proc. kwoty wydanej na bilet miesięczny lub okresowy – warto zaznaczyć, że jest to najwyższa zniżka, jaką można uzyskać płacąc za bilet kartą.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, którzy po przystąpieniu do promocji przez 12 miesięcy mogą otrzymywać zwrot z transakcji na swój rachunek osobisty, jak również osoby nie będące przed 1 marca br. klientami banku. Wystarczy, że do 30 czerwca br. złożą wniosek o otwarcie rachunku eKonto lub izzyKonto w mBanku.

– W Łodzi mBank ma ponad sto tysięcy klientów, z których blisko dwie trzecie nie wydaje pieniędzy na benzynę, poruszając się po mieście głównie komunikacją miejską. Z perspektywy młodego, aktywnego klienta, to często wygodniejsze rozwiązanie. Jestem przekonana, że dla tej grupy osób zniżka na zakup migawki może być dużą zachętą do częstszego wyjmowania karty z portfela – mówi Jagoda Wierzbicka, kierująca Wydziałem Produktów Transakcyjnych w mBanku. – Ze statystyk MPK wynika, że ok. 150 tysięcy łodzian będzie od czerwca korzystać z elektronicznej migawki. Z naszego punktu widzenia to duża grupa potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani najwyższą oferowaną na łódzkim rynku zniżką na bilety komunikacyjne – dodaje Wierzbicka.

Aby otrzymać zwrot wydatków za bilety należy:

  • w danym miesiącu kalendarzowym zakupić przynajmniej jeden bilet czasowy lub okresowy,
  • zakup powinien być zrealizowany kartą debetową lub kredytową mBanku w biletomacie MPK – Łódź czy w punkcie MPK na ul. Narutowicza 77. Można także zapłacić kartą przez internet lub wykonać mTransfer na stronie przewoźnika,
  • w opisie transakcji powinno pojawić się sformułowanie wskazujące na zakup biletu, np. MPK LODZ.

Łączna roczna kwota zwrotu za bilety nie może przekroczyć 200 złotych. Do promocji łodzianie mogą przystępować do 30 czerwca br.

Źródło: mBank


Tagi: , , , , ,