Kredyty

Bank Pekao nagrodzony w konkursie Mobile Trends Awards za najlepszą aplikację mobilną

poleć drukuj

Aplikacja mobilna Pekao24 została nagrodzona jako najlepsza aplikacja w kategorii „Bankowość mobilna” w konkursie Mobile Trends Awards zorganizowanym przez Firmę ClickMaster Polska.

Nagrodzona aplikacja mobilna Banku Pekao SA to nowoczesna forma dostępu do rachunku i usług bankowych w ramach bankowości elektronicznej Pekao24. Aplikacja działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych w telefonach komórkowych i tabletach.  Zakres dostępnych usług jest jednym z najszerszych wśród aplikacji bankowych na polskim rynku i wykracza poza standard rynkowy. Klienci Banku Pekao jako jedni z nielicznych mogą realizować niezdefiniowane przelewy jednorazowe i korzystać z dodatkowych funkcji przeznaczonych tylko dla urządzeń mobilnych.

Codziennie poprzez aplikację realizowanych jest prawie 5000 operacji. W ciągu 1,5 miesiąca od uruchomienia aplikację pobrało prawie 30 tys. Klientów Banku Pekao SA.

Uroczysta Gala, podczas której Bank Pekao SA odebrał nagrodę, odbyła się 27 stycznia 2012 roku w Krakowie. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 15 kategoriach.

Jest to pierwsza edycja konkursu  Mobile Trends Awards, którego kapituła składa się ze specjalistów z branży IT oraz technologii mobilnych.

Źródło: Bank Pekao SA


Tagi: , , , ,