Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Toyota Bank uzupełnia ofertę produktów oszczędnościowych

poleć drukuj

Od 1 marca 2012 r. Toyota Bank wprowadził do swojej oferty konto Enter, które umożliwia korzystanie z atrakcyjnych depozytów banku, bez posiadania karty płatniczej.

Konto Enter to uzupełnienie oferty rachunków rozliczeniowych Toyota Bank. To także najprostszy sposób, aby bez zbędnych formalności i kosztów skorzystać z bogatej oferty banku, który specjalizuje się w ofercie produktów oszczędnościowych i depozytowych. Klienci Toyota Bank mają do dyspozycji m.in. wysokooprocentowane konto oszczędnościowe (nawet 4,9%) czy korzystne lokaty o stałym oprocentowaniu (do 7%) w ramach sztandarowego Planu Depozytowego +19.

– Konto Enter to drzwi do poznania pełnej oferty Toyota Bank. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy szukają zarówno elastyczności, jak i ponadprzeciętnych warunków lokowania swoich pieniędzy, a takie gwarantujemy poprzez nasze produkty oszczędnościowe – mówi Bartosz Suchecki – Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

Prowadzenie konta Enter jest bezpłatne w przypadku średniomiesięcznego salda powyżej 10 tys. zł., w przeciwnym wypadku koszt ten wyniesie 2,5 zł miesięcznie. Przelewy wewnętrzne są bezpłatne, a internetowy przelew do innego banku kosztuje tylko 50 groszy.

Na indywidualne życzenie klienta istnieje także możliwość wydania karty do konta.

źródło: Toyota Bank Polska


Tagi: , , , ,