Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Reprezentacja Polski w piłce nożnej sponsorowana przez Grupę BPS | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Reprezentacja Polski w piłce nożnej sponsorowana przez Grupę BPS

poleć drukuj

30 sierpnia 2011 r. podczas konferencji prasowej w hotelu Sheraton w Warszawie podpisano porozumienie, na mocy którego Grupa BPS została Oficjalnym Sponsorem Narodowej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej w latach 2011-2014.

30 sierpnia 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której Grupa BPS podpisała porozumienie z firmą Sportfive, wyłącznym dysponentem praw marketingowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, na mocy którego została Oficjalnym Sponsorem Narodowej Reprezentacji Polski W Piłce Nożnej w latach 2011-2014.

Podczas konferencji wystąpili Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Pan Mirosław Potulski, Prezes PZPN Pan Grzegorz Lato oraz Prezes Sportfive Sp. z o.o. Pan Andrzej Placzyński. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prezes Rady Nadzorczej Banku BPS S.A. Pan Wojciech Kulak, Prezes Rady Zrzeszenia Banku BPS S.A. Pan Edward Biernacki oraz Wiceprezesi Zarządu Banku BPS S.A. Pan Krzysztof Jagielski oraz Pan Piotr Pokropek. Spotkanie poprowadziła Pani Agnieszka Olejkowska – Rzecznik Prasowy PZPN.

Tematyka sportowa kojarzy się wyłącznie pozytywnie – to gorące emocje, duch rywalizacji, promowanie zdrowego stylu życia i pozytywnych postaw. Sport ma doskonałe przełożenie na swoich odbiorców, a co za tym idzie i klientów Banku

Wspieranie młodych talentów sportowych, inwestycje w wysokiej klasy obiekty sportowe w największych miastach Polski oraz obserwowana zmiana podejścia do kibiców, a także chęć rozwijania kultury fizycznej w Polsce to kolejne z licznych przyczyn powodów, dla których zdecydowaliśmy położyć największy nacisk na tę właśnie działalność sponsorską.  Sport jest dziedziną szczególnie bliską Grupie BPS, która stara się podnosić poziom cywilizacyjny terenów, na których prowadzi działalność.

Pan Prezes Potulski przedstawił powody, dla których Zarząd zdecydował się zaangażować w ten projekt sponsoringowy.

Grupa BPS może już pochwalić się sukcesami na polu sponsoringu sportowego, czego doskonałym potwierdzeniem jest zdobyty Puchar Polski i tytuł Mistrza Polski w 2011 sponsorowanej przez BPS drużyny siatkarek Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna.

Pan Prezes Lato podziękował Grupie BPS za zaangażowanie w projekt, które gwarantuje drużynie bezpieczeństwo finansowe i pozwala skupić się wyłącznie na treningach, a także życzył zarówno PZPN, jak i Grupie BPS sukcesów sportowych. Z kolei Pan Prezes Placzyński zdradził, że podpisanie tego porozumienia jest realizacją marzeń o nawiązaniu współpracy sponsorskiej z poważną polską instytucją finansową.

Na zakończenie cały Zarząd Banku BPS S.A., na wzór powołania do Reprezentacji otrzymał z rąk Pana Prezesa Grzegorza Laty oryginalne koszulki podpisane swoimi nazwiskami.

źródło: grupabps.pl


Tagi: , , , , ,