Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowa propozycja inwestycyjna DnB Nord i MetLife Amplico | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowa propozycja inwestycyjna DnB Nord i MetLife Amplico

poleć drukuj

Do 16 marca bank DnB Nord prowadzi zapisy na trzyletni produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie Nord Reflex. Polisa umożliwia zarabianie zarówno na wzroście, jak i spadku ceny ropy Brent, przy jednoczesnej 100% ochronie kapitału. Produkt został przygotowany we współpracy z MetLife Amplico.

Inwestycja daje szanse na osiągnięcie potencjalnej premii zarówno w sytuacji wzrostu jak i spadku ceny ropy Brent na światowych rynkach. W ciągu trzyletniego okresu ochrony można zarobić ponad 40%, przy jednoczesnej 100% ochronie kapitału.

– Uznaliśmy, że w obecnej sytuacji makroekonomicznej można znaleźć odpowiednią liczbę argumentów za wzrostem, jak i spadkiem cen ropy w perspektywie trzech lat. Celowo skonstruowaliśmy tak nasze nowe ubezpieczenie, żeby klienci odnotowali zyski przy nawet najmniejszym wzroście lub spadku ceny ropy naftowej Brent – mówi Agnieszka Lipka, kierownik Zespołu Zarządzania Produktami Oszczędnościowo-inwestycyjnymi w DnB Nord Polska.

Zysk z Nord Reflex nie jest obciążony podatkiem od zysków kapitałowych. Minimalna kwota składki wynosi 10 tys. zł. Subskrypcja potrwa do 16 marca  we wszystkich oddziałach bank DnB Nord.

źródło: DnB Nord


Tagi: , , , ,