Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
iPad 2 z mobilnym internetem dla stałych klientów posiadających eKonto w mBanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

iPad 2 z mobilnym internetem dla stałych klientów posiadających eKonto w mBanku

poleć drukuj

mBank proponuje stałym klientom, nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Oferta iPad 2 z mobilnym internetem w sieci Play skierowana jest do stałych klientów banku, posiadających eKonto oraz aktywną „Ofertę dla Ciebie”. Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć prosty wniosek on-line.

Dzięki promocji, klienci mBanku mogą otrzymać nowoczesny tablet w najniższej na rynku cenie i korzystać z dostępu do mobilnego internetu jeszcze przez sześć miesięcy po tym, gdy zakończą uiszczanie comiesięcznych opłat za urządzenie. Oznacza to, że klienci będą płacili niską ratę 99 zł przez 36 miesięcy, a z internetu w tablecie będą mogli korzystać przez całe 42 miesiące.

– Dane dotyczące polskiego rynku mobilnego (Raport Internet Standard Mobile 2011) jasno pokazują, że w tym roku Polacy będą coraz chętniej kupować tablety. Najczęściej wybierają oni iPady, wg niektórych prognoz, urządzenia Apple mogą zdobyć nawet 70-proc. udział w rynku – tłumaczy Małgorzata Biernacka, odpowiedzialna za ofertę eKonta z tabletem i mobilnym internetem w mBanku. – Biorąc pod uwagę te przewidywania, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty. Proponowane przez nas warunki zakupu tabletu z mobilnym internetem to najlepsza obecnie oferta cenowa na rynku – dodaje Biernacka.  

W ramach promocji klient otrzymuje iPada 2 na 39 miesięcy, jednak może ten okres dodatkowo skrócić do 36 miesięcy, jeśli skorzysta z wybranego produktu mBanku lub zarekomenduje rachunek w ramach programu „PolecamBank”.

W ofercie banku dla stałych klientów pozostaje również nowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 w pakiecie z mobilnym internetem. W tym przypadku miesięczna opłata jest również stała i wynosi 79 zł/mies.

Źródło: mBank


Tagi: , , , , ,