Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Euromoney wyróżnił Grupę Nordea za usługi bankowości prywatnej

poleć drukuj

Międzynarodowy magazyn finansowy Euromoney uznał Grupę Nordea za bank oferujący najlepsze usługi w zakresie bankowości prywatnej w Skandynawii oraz w regionie krajów nadbałtyckich według kryteriów rankingu zorganizowanego przez Euromoney w 2012r. Już czwarty raz z rzędu Nordea znalazła się w czołówce rankingu w tej kategorii.

Nordea uznana została również za najlepszego dostawcę usług bankowości prywatnej w Szwecji.
 
– Przyznanie nam po raz kolejny wyróżnienia w tej kategorii jest dla nas bardzo motywujące. Jest to wyraz uznania dla kadry kierowniczej oraz pracowników Grupy Nordea zaangażowanych w rozwój bankowości prywatnej w całym regionie. Stanowi inspirację do kontynuowania naszych  starań zmierzających do stworzenia klientom najlepszych warunków współpracy –  stwierdził Gunn Wærsted, szef Departamentu Wealth Management ds. obszaru biznesowego w Nordea.

Grupa Nordea jest liderem bankowości prywatnej w regionie Skandynawii. Portfel aktywów zarządzanych przez Nordea na koniec roku 2011 opiewał na kwotę 50.9 miliardów EUR. W ostatnich latach Nordea rozpoczęła oferowanie usług w obszarze bankowości prywatnej w rejonie Polski i krajów nadbałtyckich.

źródło: Grupa Nordea


Tagi: , , , ,