Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

FM Bank premiuje klientów polecających produkty banku

poleć drukuj

FM Bank rozpoczął Program Rekomendacyjny Zarabiaj z FM Bankiem, którego zadaniem jest nagradzanie klientów polecających produkty kredytowe banku innym przedsiębiorcom. Za jedną skuteczną rekomendację, zakończoną podpisaniem umowy przez pozyskanego klienta oraz spełnieniem przez niego warunków programu, polecający może otrzymać nawet 2 000 zł.

Polecony klient na początek otrzymuje rabat na kredyt FM Banku w wysokości nawet 600 zł. W promocji mogą wziąć udział wszyscy Klienci, którzy posiadają rachunek w banku, polecą nowemu klientowi skorzystanie z oferty kredytowej FM Banku i przekażą nowemu klientowi  kupon promocyjny a polecony przedstawi tenże kupon wraz z wnioskiem kredytowym.

Program „Zarabiaj z FM Bankiem” daje możliwość uzyskania dodatkowego przychodu dla mikro przedsiębiorcy. Poszerza nam się grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasz bank swoim znajomym i partnerom biznesowym. To doskonała okazja aby podziękować im za to zaufanie i dobre słowo. Klient z polecenia to największa wartość dla każdej firmy – mówi Piotr Makowski dyrektor Departamentu Sprzedaży.

źródło: FM Bank


Tagi: , ,