Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Lokaty oraz konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją wycofane z oferty Kredyt Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Lokaty oraz konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją wycofane z oferty Kredyt Banku

poleć drukuj

Kredyt Bank w ubiegłym tygodniu wycofał z oferty wszystkie lokaty oraz konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją.

31 stycznia 2012 r. Kredyt Bank zakończył sprzedaż wszystkich depozytów z dzienną kapitalizacją. Decyzja ta jest spowodowana potrzebą dostosowania zasad prowadzenia rachunków lokat do przepisów likwidujących korzyści podatkowe.

Klienci, którzy zdeponowali środki na oferowanych dotychczas lokatach z jednodniową kapitalizacją otrzymywać będą odsetki zgodnie z zawartą umową.

Depozytowa oferta Kredyt Bank nadal jest jedną z najszerszych na rynku, szczególnie dla klientów preferujących bezpieczne oszczędzanie.

Oprócz tradycyjnych lokat z odsetkami po okresie zapadalności oraz lokat z miesięczną kapitalizacją, w ofercie Banku są także jedne z najwyżej oprocentowanych na rynku kont oszczędnościowych. Ponadto systematycznie Kredyt Bank uruchamia subskrypcje lokat strukturyzowanych, aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących wysokich zysków z ochroną kapitałów w krótkim terminie.

W stałej ofercie jest wiele produktów inwestycyjnych z ochroną kapitału, w tym także w formie ubezpieczeń na życie i dożycie.

Kredyt Bank zapowiada także wdrożenie wkrótce kilku nowości dla klientów preferujących tradycyjne formy oszczędzania.


Tagi: , , , ,