Kredyty

Bank Pocztowy promuje swoje konta bankowe

poleć drukuj

5 lutego rozpoczęła się kampania reklamowa Banku Pocztowego, mająca na celu promować Pocztowe Konto Standard, Pocztowe Konto Oszczędnościowe a także Pocztowe Konto Firmowe.

W telewizji dostępna jest już reklama Pocztowego Konta Firmowego. Została ona utrzymana w formacie wcześniejszych kampanii Banku Pocztowego. Motywem przewodnim jest „Kwitnący Biznes”. Spot reklamowy pokazuje, jakie korzyści, zarówno finansowe jak i w oszczędności czasu, przynosi posiadanie konta firmowego.

W lutym kontynuowana jest również kampania Pocztowego Konta Standard. Wycieczka rowerowa rodziny Nowaków kończy się przebitą oponą. Ratunkiem okazuje się miejscowy zakład rowerowy. Jest to początek kłopotów – nikt nie ma ze sobą pieniędzy. Maria i Jerzy Nowakowie dzięki temu, że mają Pocztowe Konto Standard w Banku Pocztowym, wypłacają pieniądze na pobliskiej poczcie.

Reklama dodatkowo zachęca do skorzystania z nowego produktu Banku Pocztowego – Pocztowego Konta Oszczędnościowego. Jego oprocentowanie może wynieść nawet 6%.

Konta Banku Pocztowego można założyć w placówce banku, w Urzędzie Pocztowym lub za pośrednictwem infolinii oraz przez internet. Wypełniony formularz umowy można również przekazać listonoszowi. Jedynym dokumentem wymaganym przy zakładaniu konta dla klienta indywidualnego jest dowód osobisty. W przypadku Pocztowego Konta Firmowego są to: dokument potwierdzający tożsamość, NIP i REGON firmy oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej.

Odpowiedzialnym za kreacje reklamy jest agencja Banah Group, natomiast zakup mediów został przeprowadzony przez Effective Media. Przekaz reklamowy będzie emitowany do końca lutego w TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, Polsacie i TV4.

Równocześnie z reklamą, trwa akcja terenowa z samochodami marki Syrena – nazywanymi „Skarpetami”. W 20 miastach w Polsce (m.in. Gniezno, Głogów, Jarocin) przechodnie mogą otrzymać ciepłe skarpetki oraz materiały informujące o korzyściach płynących z posiadania konta w banku.

źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , , , , ,