Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Lokata Radosna w ofercie Banku BGŻ | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Lokata Radosna w ofercie Banku BGŻ

poleć drukuj

Bank BGŻ rozszerzył swoją ofertę o nową czteromiesięczną lokatę terminową – Lokata Radosna. Oprocentowanie środków zgromadzonych na lokacie jest niezależne od zdeponowanej kwoty wynosi 5% w skali roku.

– Nowa lokata przygotowana została z myślą o klientach, którzy są zainteresowani pewnym i wysokim zyskiem w krótkim okresie. Z nowej propozycji mogą również skorzystać, klienci, którzy nie posiadają rachunku osobistego w BGŻ. Środki z lokaty po jej zakończeniu wpływają na bezpłatne atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe Eskalacja – powiedział Michał Ślusarek,  dyrektor zarządzający ds. Produktów i Komunikacji Marketingowej w Banku BGŻ.

Lokata może zostać otwarta już przy kwocie 1000 zł. Z oferty można skorzystać do 29 lutego. Dostępna jest w każdym oddziale Banku BGŻ lub kontaktując się przez infolinię.

źródło: Bank BGŻ


Tagi: , , , , ,