Kredyty

Konto dla klientów indywidualnych najlepsze w ING Bank Śląski

poleć drukuj

Według rankingu przeprowadzonego przez Money.pl, wynika, że ING Bank Śląski jest najlepszym bankiem oferującym konta osobiste dla studentów oraz osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życia.

Money.pl w badaniu wziął pod uwagę oferty 33 banków, które oferują rachunek bieżący klientom indywidualnym. Najwyżej oceniano oferty banków, które nie pobierają opłat za aktywne korzystanie z kont. ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w dwóch z trzech kategorii: konto dla studenta oraz konto dla młodzieży. W kategorii najlepsze konto osobiste bank zajął czwarte miejsce.

Ranking powstał na podstawie 41 kryteriów, które podzielono na trzy grupy. W pierwszej brano pod uwagę koszt i obsługę klienta, głównie opłaty za prowadzenie rachunku, wydanie i obsługę karty płatniczej, wypłaty z bankomatów oraz koszty przelewów. W drugiej grupie oceniano dostęp do konta i środków, oceniano liczbę bezprowizyjnych bankomatów, obsługę konta przez internet i telefon oraz zabezpieczenia bankowości elektronicznej. Dodatkowe punkty przyznawano za możliwość wpłaty gotówki we wpłatomatach. W grupie trzeciej brano weryfikowano obsługę klienta, biorąc pod uwagę m.in.: kompetencje pracowników obsługujących infolinie oraz czas oczekiwania na odpowiedź z banku.

Konto z Lwem Direct to bezpłatne konto osobiste z rozbudowaną bankowością elektroniczną. Główne zalety konta to: darmowe prowadzenie konta, bezpłatne przelewy przez internet, bezprowizyjne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W ramach oferty w ING Banku Śląskim, właściciele Kont Direct w wieku 18-26 lat nie ponoszą żadnych opłat za pierwsze zamówienie lub pierwszą zmianę wizerunku Mojej Karty ING oraz pierwsze wydanie K@rty wirtualnej ING Visa służącej do płatności w internecie. Dodatkowo, klienci Konta Direct w wieku 13-18 lat są zwolnione z opłaty za użytkowanie karty płatniczej do rachunku aż do uzyskania przez nich pełnoletności.

źródło: ING Bank Śląski


Tagi: , , ,