Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Konto Inteligo wyróżnione przez internautów | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Konto Inteligo wyróżnione przez internautów

poleć drukuj

W tegorocznym konkursie Polski Internet zorganizowanym przez The World Internet Foundation, po raz kolejny zostało wyróżnione Konto Inteligo w kategorii Przyjazne Konto Internetowe 2011. Uczestników konkursu nominuje kapituła, a o przyznaniu tytułu decydują głosy internautów.

Zadaniem konkursu „Polski Internet” jest wybranie najlepszych polskojęzycznych stron internetowych, najlepszych firm, które w danym roku miały największy wpływ na Internet oraz przyjaznych kont internetowych. W tej ostatniej kategorii internauci głosują na ich zdaniem najlepsze, najbardziej funkcjonalne i przyjazne internetowe konta bankowe. W tym roku do udziału w głosowaniu kapituła nominowała oferty 42 banków. Wyróżnienie dla konta Inteligo w tej kategorii świadczy, że klienci doceniają starania banku o jak najlepszą ekonomikę i ergonomię serwisu.

Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury, Urząd Komunikacji Elektronicznej i Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

źródło: Inteligo


Tagi: , ,