Kredyty

Bankowość osobista dla zamożnych klientów w Kredyt Bank

poleć drukuj

Zamożni klienci mogą już skorzystać z rozpoczętej przez Kredyt Bank promocji Programu Concerto czyli Nowa Bankowość Osobista. Ofertę promuje lokata Concerto Duo oprocentowana na 10%, konto osobiste Ekstrakonto Concerto 7% oraz…koncerty.

Oferta banku przygotowana została dla klientów spełniających kryterium 7 tys. wpływów na rachunek lub 200 tys. aktywów. Promując Program Concerto, Kredyt Bank uruchomił kampanię reklamową, emitowaną w prasie, internecie oraz w placówkach banku w całej Polsce.

– Poświęciliśmy sporo czasu, aby wprowadzić nową propozycję do oferty banku, ale jesteśmy zadowoleni, ponieważ mamy jedną z najlepszych propozycji na rynku z pełną gamą atrakcyjnych produktów dla klientów zamożnych. Klient, który skorzysta z naszej propozycji, może liczyć na indywidualne doradztwo. Dodatkowo bank przygotował bezpłatne zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia muzyczne pod patronatem jednego z największych znawców muzyki Wojciecha Manna. W tym kwartale mamy dla naszych nowych i obecnych klientów podwójne zaproszenia na ponad 20 koncertów w całej Polsce. – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu Kredyt Banku.

Połączenie Programu Concerto z ważnymi wydarzeniami muzycznymi to unikalne rozwiązanie na rynku bankowym. Kredyt Bank chce, aby oferta wyróżniała się nie tylko wysoką jakością, ale także dodatkowymi, nie finansowymi korzyściami dla klientów. Dlatego tworzy świat Concerto, do którego zaprasza biletami na najlepsze koncerty i wydarzenia muzyczne w Polsce tego roku.

Każdy zamożny klient, który założy Ekstrakonto Concerto i lokatę Concerto Duo (lokata łączona z inwestycją) otrzyma dwuosobowe zaproszenie na wybrany koncert z listy dostępnej w placówkach.

– Dotychczasowa działalność Banku nie opierała się na obsłudze tego segmentu klientów. Nowa oferta utworzona została w celu realizacji naszej strategii, która zakłada zainteresowanie tym rynkiem. Mamy nadzieję, że trafimy z ofertą do młodego, zamożnego klienta o szczególnych potrzebach. Na podstawie danych GUS szacujemy potencjał rynku na ok. 1,3 mln osób z perspektywą 10% wzrostu rocznie.– powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający Departamentem Marketingu Kredyt Banku.

Program Concerto Kredyt Banku to bezpłatne Ekstrakonto Concerto, Lokata Concerto Duo, a także konto oszczędnościowe Concerto, lokaty terminowe, kredyt gotówkowy Concerto.

Klienci mają także do dyspozycji prestiżowe karty kredytowe MasterCard Platinum, World MasterCard lub Visa Gold z programami rabatowymi, Concierge, ubezpieczeniami turystycznymi czy przedłużającymi gwarancję zakupionych towarów aż o 2 lata.

Bezpłatne Ekstrakonto Concerto jest oprocentowane na 7% do salda 5 000 zł. Dodatkowo obejmuje darmową debetową kartę Visa Concerto, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, przelewy w placówkach, przez internet i telefon.

Lokata Concerto Duo łączy lokatę terminową z bardzo wysokim oprocentowaniem 10 % z jednoczesnym zakupem produktu inwestycyjnego oferowany przez nas w subskrypcji – taki jak obecnie KBC Point Capped 1 (subskrypcja 27.12.2011 – 10.02.2012) czy WARTA Gold Profit (subskrypcja 02.01– 28.02). Lokatę można założyć na 3 lub 6 miesięcy, minimalna kwota inwestycji  to 10 tys. zł (max. 25% lokata, 75% produkt inwestycyjny).

Kredyt Gotówkowy Concerto dostępny dla klientów z oprocentowaniem już od 10,99 % natomiast kredyt celowy Concerto- od 9,99%

źródło:Kredyt Bank


Tagi: , , , ,