Kredyty

Zakupy przez internet z Alior Bank

poleć drukuj

Alior Bank oferuje nowe rozwiązanie, które ułatwi zakup produktów na raty w Internecie. Wystarczy w sklepie internetowym wybrać opcję „Raty Alior Bank” jako sposób płatności, aby szybko i wygodnie otrzymać pożyczkę ratalną.

 

Wprowadzona przez Alior Bank usługa pozwoli klientom sklepów internetowych i innych podmiotów e-commerce, w szybki sposób rozłożyć płatność za zakupy na raty. Proces składania wniosku o pożyczkę został maksymalnie uproszczony, a zawarcie umowy odbywa się w całości on-line, bez wizyty kuriera i bez konieczności odwiedzenia oddziału Alior Banku. Klient składa wniosek, otrzymuje ofertę i akceptuje ją.

Aby skorzystać z oferty płatności ratalnych Alior Banku należy wybrać opcję płatności „Raty Alior Bank”, która jest dostępna w formularzu metod płatności firmy Dotpay. Następuje wówczas przekierowanie do wniosku o pożyczkę ratalną. Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje SMS-em informację o wyniku wstępnej weryfikacji oraz w przypadku odpowiedzi pozytywnej, wiadomość e-mail z opisem dalszych kroków.

 

Pożyczka może trafić na konto sklepu nawet w dniu złożenia wniosku, niezależnie od tego czy pożyczkobiorca jest klientem Alior Banku.

Minimalna wysokość kredytu to 300 zł, a maksymalna 20 000 zł. Okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

 

źródło: Alior Bank


Tagi: , , ,