Kredyty

Bank Pocztowy poszerza ofertę o Pocztowe Konto Oszczędnościowe

poleć drukuj

Po koniec roku Bank Pocztowy wprowadzi nowy produkt – Pocztowe Konto Oszczędnościowe.

 

Pocztowe Konto Oszczędnościowe ma za zadanie poszerzyć ofertę depozytową banku o produkt gratyfikujący klientów dbających o powiększanie swoich oszczędności. Nowy produkt skierowany jest do klientów detalicznych. W zależności od wartości zgromadzonych środków, klienci mogą liczyć na cztery progi oprocentowania.

 

Na oprocentowanie wynoszące 6% mogą liczyć klienci, którzy będą utrzymywać na koncie powyżej 100 tys. zł. 5% wynosi oprocentowanie dla salda do 100 tys. zł. Osoby utrzymujące saldo pomiędzy 10 a 20 tys. zł otrzymają 4%. Oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3% objęte będą środki do 10 tys. zł.  

 

– Plusem Pocztowego Konta Oszczędnościowego są mniejsze w porównaniu do rynku  progi, gwarantujące wyższe oprocentowanie. Najwyższa stawka oprocentowania, 6% jest porównywalna z najbardziej atrakcyjnymi ofertami depozytowymi na rynku. Rosnące oprocentowanie zachęca do systematycznego oszczędzania i zwiększania salda na rachunku – twierdzi Karolina Stefanowicz, zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej. 

 
Założenie i prowadzenie Pocztowego Konta Oszczędnościowego jest bezpłatne. Klienci mogą dokonać w miesiącu jednej bezpłatnej wypłaty na rachunek w Banku Pocztowym. Wypłaty z konta nie powodują utraty odsetek.

 

Bank Pocztowy oferuje swoim klientom darmowy dostęp do serwisu internetowego Pocztowy24 jak również możliwość bezpłatnego sprawdzenia konta za pomocą usługi sms.

 

Wprowadzenie na rynek Pocztowego Konta Oszczędnościowego nie zmieni dotychczasowej oferty Banku.

 

Pocztowe Konto Oszczędnościowe można założyć osobiście w oddziale banku, w urzędzie pocztowym, telefonicznie lub przez Internet. Wypełniony formularz umowy można również przekazać listonoszowi. Wymaganym dokumentem przy zakładaniu Pocztowego Konta Oszczędnościowego jest dowód osobisty.

źródło: Bank Pocztowy


Tagi: , ,