Kredyty

mBank jako pierwszy oferuje kredyt samochodowy przez internet

poleć drukuj

mBank postanowił poszerzyć ofertę szybkich kredytów on-line dla stałych klientów i jako pierwszy wprowadza na rynek kredyt samochodowy przez internet, który jest wypłacany w 15 minut, z możliwością ustanowienia zabezpieczeń po zakupie.

 

– Kredyt samochodowy on-line spełnia najważniejsze potrzeby klienta. Maksymalnie została uproszczona procedura zakupu auta na kredyt a środki są wypłacane w 15 minut. Dzięki nowemu procesowi kredytowemu, uzyskanie pieniędzy na zakup pojazdu staje się równie proste, jak w przypadku kredytu gotówkowego – tłumaczy Grażyna Zawisza, zastępca dyrektora ds. Kredytów Niehipotecznych i Kart Kredytowych, zajmująca się wdrożeniem produktu w mBanku. – Rozwijamy sprzedaż kredytów za pośrednictwem kanałów zdalnych , ponieważ klienci korzystają z nich coraz częściej.


Kredyt samochodowy w 15 minut oferowany jest stałym klientom mBanku, którzy posiadają „Ofertę dla Ciebie”, czyli wyliczone na podstawie dotychczasowej relacji z bankiem limity kredytowe, widoczne po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego. Pieniądze z kredytu można przeznaczyć zarówno na zakup auta nowego, jak i używanego (do 14 lat.). 

 

Do uzyskania kredytu, klient musi wypełnić internetowy wniosek kredytowy dostępny w serwisie transakcyjnym. Wówczas doradca banku kontaktuje się z klientem w celu dopełnienia formalności. Umowa kredytowa zawierana jest elektronicznie (nie są wymagane papierowe dokumenty). Po akceptacji przez mBank, klient może zakupić dowolne auto. Na ustanowienie zabezpieczenia dla kredytu (cesja z polisy AC oraz przewłaszczenie) klient ma aż 30 dni. Jeśli termin ten zostanie przekroczony, udzielony kredyt będzie traktowany przez bank jako gotówka na dowolny cel (przekazana w ramach kredytu gotówkowego).

 

Kredyt  samochodowy on-line w mBanku charakteryzuje się wysoką kwotą kredytu – nawet do 100 tyś. zł., okresem kredytowania od 6 do 84 miesięcy, możliwością zakupienia auta nawet 14 letniego, brak ograniczeń co do sprzedawcy pojazdu.

 

 źródło: mBank


Tagi: ,