Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Doradcy Finansowi Xelion wspólnie z Grupą Generali chcą zmienić wysokość oprocentowania. | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Doradcy Finansowi Xelion wspólnie z Grupą Generali chcą zmienić wysokość oprocentowania.

poleć drukuj

Xelion i Generali podnoszą oprocentowanie. Doradcy Finansowi Xelion wspólnie z Grupą Generali oferują produkt oszczędnościowy, przeznaczony dla osób ceniących sobie gwarantowane inwestycje. Stopa zwrotu z tzw. poliso-lokaty wynieść może aż 7,73 proc., co jest jednym z najwyższych oprocentowań na rynku.

Generali Pewny Profit to dostępne dla Klientów Xelion ubezpieczenie na życie i dożycie z gwarantowaną stopą techniczną, czyli tzw. poliso-lokata. Produkt jest oferowany w trzech okresach ubezpieczenia: 3 miesiące oraz 6 i 12 miesięcy. Na koniec każdego okresu ubezpieczenia inwestor otrzymuje składkę powiększoną o gwarancję. Minimalna składka poliso-lokaty wynosi 20 tys. zł.

Suma ubezpieczenia na życie jest równa tej na dożycie, a nie jak zazwyczaj w przypadku tego typu produktów równa składce czy też 101 proc. składki. Oznacza to, że polisa gwarantuje – w przypadku śmierci – pełną kwotę świadczenia (umówionego zwrotu z kapitału) już od pierwszego dnia inwestycji.

Gwarantowana stopa techniczna (rozumiana jako odpowiednik tradycyjnej lokaty bankowej, od której należy odprowadzić tzw. „podatek Belki") jest uzależniona od okresu ubezpieczenia i wysokości wpłacanej składki:

dla okresu ubezpieczenia 12 miesięcy:

 

Składka

20 – 100 tyś. zł

101 – 500 tyś. zł

Powyżej 501 tyś. zł

Stopa techniczna

6,16%

6,21%

6,26%

Co odpowiada rocznemu oprocentowaniu lokaty bankowej

7,60%

7,67%

7,73%

dla okresu ubezpieczenia 6 miesięcy:

 

Składka

20 – 100 tyś. zł

101 – 500 tyś. zł

Powyżej 501 tyś. zł

Stopa techniczna

5,96%

6,00%

6,04%

Co odpowiada rocznemu (w skali 12 miesięcy) oprocentowaniu lokaty bankowej

7,36%

7,41%

7,46%

dla okresu ubezpieczenia 3 miesięcznego:

 

Składka

Powyżej 2 mln zł

Stopa techniczna

5,68%

Co odpowiada rocznemu (w skali 12 miesięcy) oprocentowaniu lokaty bankowej

7,01%


Tagi: