Kredyty

Kredyt inwestycyjny dla rolników

poleć drukuj

Bank BGŻ wprowadził do oferty nowy kredyt inwestycyjny udzielny na zasadach uproszczonych, przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie.
Kredyt może być przeznaczony na zakup nowych lub używanych przedmiotów lub urządzeń ruchomych wykorzystywanych do prowadzenia działalności rolniczej. Udział środków własnych to minimum 15 proc. wartości nakładów. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat, a maksymalna kwota kredytu to 150.000 zł (minimalna – 20.000 zł). Oprocentowanie kredytu wynosi od 9,77 proc. w skali roku.

W ofercie Banku BGŻ znajduje się także kredyt gotówkowy dla rolników. To prosty i szybki produkt pozwalający na uzyskanie do 50 tys. zł w ciągu 24 godzin. Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 75 proc. średniomiesięcznych wpływów na rachunek klienta z 12 miesięcy. – Taki kredyt mogą otrzymać nie tylko nasi klienci, ale także ci, którzy posiadają konta w innych instytucjach, gdyż uwzględniamy historię rachunku z innego banku – powiedział Bartosz Urbaniak. Jedynym zabezpieczeniem kredytu są obroty na rachunku. Jego oprocentowanie wynosi tylko 11,82 proc. w skali roku.


Tagi: