Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyty samochodowe w GETIN Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyty samochodowe w GETIN Banku

poleć drukuj

Wartość kredytów samochodowych udzielonych przez GETIN Bank w pierwszym półroczu 2008 roku wyniosła 893 mln. złotych. W pierwszym półroczu 2008 roku, sprzedaż kredytów samochodowych w GETIN Banku wyniosła 893 milionów złotych. To o ponad 34% więcej w stosunku do tego samego okresu w roku 2007 ( 664 mln ). Wartość całego portfela kredytów samochodowych po 6 miesiącach 2008 wyniosła 2 615 mln złotych. W analogicznym okresie w 2007 roku było to 1 863 mln złotych. Od początku roku w GETIN Banku podpisano 26148 umów kredytowych.

W zeszłym roku GETIN podpisał umowę z Hyundai Motor Poland, dzięki czemu stał się dedykowanym parterem kredytowym przy zakupie samochodów tej marki.


Tagi: