Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyty hipoteczne w DomBanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyty hipoteczne w DomBanku

poleć drukuj

Za rekordowy należy uznać także cały drugi kwartał 2008 roku, w którym sprzedaż przekroczyła miliard złotych, co stanowi wzrost o ponad 56% w stosunku do pierwszego kwartału tego roku.DomBank zamknął drugi kwartał potrójnym rekordem sprzedażowym 390 mln zł – taka jest wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez DomBank w samym tylko czerwcu 2008 roku. To największa miesięczna sprzedaż w czteroletniej historii tego banku. Sprzedażowego hat-tricka dopełnia rekordowa ilość wniosków, która wpłynęła do DomBanku w czerwcu.

W drugim kwartale wzrosła także liczba udzielonych kredytów w stosunku do pierwszego kwartału – zarówno w kwietniu, jak i w maju przekroczyła ona 1200 umów, zaś w samym czerwcu ich liczba wyniosła dwukrotnie więcej aniżeli w styczniu czy lutym tego roku, osiągając poziom 1600 (w każdym z dwóch pierwszych miesięcy roku sprzedaż obejmowała nieco ponad 800 kredytów).

Za ok. 60% wartości sprzedaży DomBanku odpowiadają pośrednicy kredytowi, pozostała jej część realizowana jest w ramach sieci własnej 35 Biur Kredytów Hipotecznych w największych miastach Polski. Do końca roku DomBank planuje mieć już 50 własnych placówek. Niemal 20% sprzedaży banku to kredyty dla Polaków pracujących za granicą.


Tagi: