Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy ogłasza konkurs na Mikroprzedsiębiorcę roku 2008

poleć drukuj

Szansa dla przedsiębiorczych. Nagrody to między innymi 30 tysięcy złotych oraz zaszczytny tytuł – to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2008 organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Pula wszystkich nagród w konkursie wynosi ponad 100 000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września.
Konkurs o tytuł „Mikroprzedsiębiorcy Roku” organizowany jest już po raz czwarty. Mogą do niego przystąpić przedsiębiorcy, którzy zatrudniają nie więcej niż 10 pracowników, ich obrót nie przekroczył 2 milionów złotych rocznie oraz spełniają warunki jednej z trzech kategorii konkursowych: GŁóWNEJ, BEGINNERS i MIKRO. W dwóch pierwszych kategoriach nagrody będą przyznawane w trzech grupach: handel, usługi, produkcja. Najmniejszym przedsiębiorcom zostanie przyznane jedno wyróżnienie.
Spośród wszystkich kandydatów wyłoniony zostanie także laureat nagrody głównej – Mikroprzedsiębiorca Roku 2008.

Kandydatów do konkursu nominować mogą instytucje wspierające mikroprzedsiębiorczość lub zrzeszające mikroprzedsiębiorców.

Zwycięzcę nagrody głównej oraz zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy w listopadzie 2008 .
Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy poprzez organizację konkursu chce wspierać przedsiębiorczość, zachęcać do zakładania własnych firm oraz wyróżniać i promować najlepsze z nich jako przykłady efektywnych działań gospodarczych. Założeniem konkursu jest również popularyzacja i promowanie mikropożyczek, które są skutecznym narzędziem stymulacji rozwoju gospodarczego. – powiedziała Iwona Jaworska, prezes Zarządu Fundacji.

Regulamin, formularz nominacji oraz dodatkowe informacje związane
z konkursem znajdują się na stronie www.kronenberg.org.pl


Tagi: