Kredyty

Linia kredytowa Citi Handlowego

poleć drukuj

Pod hasłem „Mam ochotę na zakupy – Mam pieniądze na zakupy” Citi Handlowy zachęca do korzystania z linii kredytowej.Klienci, którzy do końca sierpnia zdecydują się na kredyt odnawialny, otrzymają promocyjne oprocentowanie swojej pożyczki, zostaną zwolnieni z opłaty w pierwszym roku korzystania z produktu i co więcej przez 7 dni w miesiącu będą mogli korzystać z pieniędzy banku nie płacąc żadnych odsetek.

Klienci, którzy do końca sierpnia zdecydują się na uruchomienie debetu w koncie, będą mogli korzystać z kredytu odnawialnego na specjalnych warunkach. Przez pierwszy rok będą zwolnieni z opłaty za linię. Dodatkowo, zyskają także bardzo atrakcyjne oprocentowanie kredytu uzależnione od typu konta w Citi Handlowy. Posiadaczom konta CitiGold, którzy skorzystają z linii kredytowej Bank naliczy, więc oprocentowanie w wysokości zaledwie 9,95% w skali roku. Odpowiednio niżej oprocentowany będzie także kredyt w kontach CitiOne oraz CitiKonto, który wyniesie 11,95% dla w skali roku

Linia kredytowa przyznawana jest do dowolnego konta złotówkowego w Citi Handlowy. Debet na koncie jest odnawialny i każda spłata zadłużenia zwiększa limit dostępnych środków. Promocja Linii Kredytowej trwa od 23 czerwca do 31 sierpnia.


Tagi: