Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Wyzsze oprocentowanie lokat w BGZ | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Wyzsze oprocentowanie lokat w BGZ

poleć drukuj

Od 28 lipca 2008 roku, Bank BGŻ podwyższa oprocentowanie lokat złotowych i walutowych w euro i dolarach amerykańskich dla klientów instytucjonalnych. Odsetki od lokat walutowych zakładanych na okres od 1 tygodnia do 12 miesięcy wynoszą:

dla lokat w USD od 1,40 do 2,10 proc. w skali roku
dla lokat w EUR od 2,60 do 3,70 proc. w skali roku
Oprocentowanie lokat złotowych uzależnione jest ono od kwoty środków, długości okresu, na który są one deponowane oraz sposobu otwarcia lokaty – oddział/kanały elektroniczne. W przypadku lokat dwuletnich o zmiennej stopie sięga nawet 5,3 proc. w skali roku (podwyżka o 0,25 pkt. proc.).

Bank BGZ oferuje także oprocentowanie lokat rocznych. W przypadku depozytów zakładanych z wykorzystaniem kanałów elektronicznych sięga ono aż do 5,4 – 5,5 proc. w skali roku, w zależności od poziomu cen środków pieniężnych na międzybankowym rynku finansowym.

Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty wynosi 2 000 PLN lub i 5 000 USD (lub równowartość wg kursu średniego NBP). Szczegółowe stawki oprocentowania lokat dostępne są w serwisie www.bgz.pl.


Tagi: