Kredyty

Pozyczka na wakacje w Millennium

poleć drukuj

Bank Millennium zaproponowal swoim klientom pozyczke wakacyjna, ktorej oprocentowanie wynosi od okolo 7,9%.
Wakacje to czas relaksu i regeneracji sił po pełnym pracy roku. Z urlopem związane są jednak także większe niż zwykle i często nieprzewidziane wydatki. Osobom, które pilnie potrzebują środków na sfinansowanie letniego wypoczynku, Bank Millennium proponuje Pilną Pożyczkę.
Oprocentowanie kredytu wynosi już od 7,9 %. Oferta skierowana jest do wszystkich grup Klientów i obowiązuje dla wszystkich okresów kredytowania, od 6 do 60 miesięcy.
Minimalna kwota udzielanego kredytu to 1000 zł, a maksymalna ustalana jest indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej Klienta. Wniosek kredytowy można złożyć we wszystkich placówkach Banku Millennium jak również przez Internet lub telefon. Opłata za ubezpieczenie pożyczki wynosi 0,2083 % kwoty kredytu miesięcznie i jest jedną z najniższych stawek na rynku w stosunku do zakresu ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia obejmuje aż pięć ryzyk – śmierć pożyczkobiorcy, niezdolność do zarobkowania, poważne zachorowanie, utratę stałego źródła dochodu oraz czasową niezdolność do pracy.
Bank Millennium oferuje także inne formy finansowania wakacji – jedną z nich są karty kredytowe.


Tagi: