Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Wzrost oprocentowania w Domniet Banku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Wzrost oprocentowania w Domniet Banku

poleć drukuj

Dominet Bank podniósł oprocentowanie wszystkich lokat Dominanta Forte o stałej stopie procentowej.W ten sposób oprocentowanie dwunastomiesięcznej lokaty Dominanta Forte dla kwoty powyżej 100 tys. zł wynosi już 7,3% i jest wyższe od dotychczasowego o 0,8 pp. Z kolei oprocentowanie lokat dwunastomiesięcznych dla kwot w przedziale od 1000 do 99.999,99 wzrasta do 7,1% – czyli o 0,6 pp.
Dla kwot z przedziału do 99.999,99 zł oprocentowanie lokat miesięcznych, kwartalnych i półrocznych wzrosło o 0,5 pp. Dla kwot powyżej 100.000 zł oprocentowanie lokaty miesięcznej wzrosło o 0,6 pp., kwartalnej o 0,8 pp., a półrocznej o 0,7 pp.

Lokaty Dominanta Forte można otworzyć na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Minimalna kwota takiej lokaty to 1000 zł. Oprocentowanie depozytów ustalane jest według stałej lub zmiennej stopy procentowej i zależy od wysokości wkładu oraz długości trwania konkretnej lokaty. Każdą lokatę Dominanta Forte można założyć w ponad 210 placówkach banku na terenie całego kraju lub poprzez stronę internetową banku (www.dominetbank.pl).


Tagi: